top of page

Лазерна епіляція для жінок


Що таке лазерна епіляція


Лазерна епіляція – метод видалення волосся, який наразі найбільш популярний серед жінок, які мріють надовго позбутися непотрібних волосків на тілі. Лазерна епіляція має безліч переваг, які переконують все більше жінок скористатись даною послугою.


Основні переваги лазерної епіляції

Тривала відсутність волосся


Після курсу лазерної епіляції, ви можете забути про регулярне бриття або використання воску чи інших засобів для видалення волосся на дуже довгий час. Волосся на тілі  стає тонше та слабше, також втрачається його здатність відростати знову.


Відсутність подразнень після проведення процедури


У порівнянні з традиційними методами видалення волосся на тілі, процедура лазерної епіляції майже повністю усуває ризик подразнення шкіри, врослих волосків та інших проблем, пов'язаних із звичайними методами депіляції.


Ефективність процедури.


Лазерна епіляція дозволяє обробляти великі поверхні шкіри, що робить її ефективною для різних зон тіла: від обличчя до бікіні та ніг.

Безболісний процесс. 


Сучасні лазерні технології мінімізують відчуття болю, завдяки чому процедура стає комфортною та безпечною.


Які лазери спеціалісти можуть використовувати для процедури епіляції

Сучасні лазерні системи, які ми використовуємо в своїй роботі вражають своєю точністю та ефективністю. Давайте коротко розберемо окремі технології.


Діодні лазери. Це одна з найдосконаліших технологій, яка вирізняється високою точністю та ефективністю, роблячи процедуру максимально безпечною.


Александритовий лазер. В основному застосовується для лазерної епіляції світлої шкіри, що робить його ідеальним вибором для володарок світлого волосся на тілі.


Неодимовий лазер. Це ідеальний інструмент для ефективного видалення волосся на темній шкірі та грубих темних  волосків.


Рубіновий лазер. Забезпечує високу ефективність процедури для людей з світлою шкірою, але і темним волоссям.


Як вибрати правильний тип лазерної епіляції


Вибір типу лазерної епіляції повинен бути здійснений лише кваліфікованим та сертифікований спеціалістом, який правильно врахує ваш тип шкіри та волосся та правильно розрахує тривалість курсу.


Підсумуємо


Лазерна епіляція – це інноваційний та ефективний метод видалення волосся, який дозволяє кожному насолоджуватися гладенькою шкірою без зайвих зусиль та болю. Технологічність процедури є доспупною для всіх, хто прагне довготривалого ефекту та комфорту.


Довіряйте проведення процедури епіляції лише сертифікованим спеціалістам, які мають відповідну освіту та зроблять фахову діагностику вашої шкіри для оптимального підбору курсу. 


Отримати консультацію по вартості процедури лазерної епіляції. (вставити посилання на відповідний розділ сайту)

Якір 1
Якір 2
bottom of page