top of page

Лазерна епіляція на обличчі та шиї

Лазерна епіляція знаходить щороку все більше поціновувачів серед тих, хто цінує гладку шкіру обличчя та шиї. Цей метод видалення волосся дозволяє не тільки позбавитися від непотрібних волосків на обличчі та шиї, але і насолоджуватися результатом довше, ніж від використання  будь-яких інших способів епіляції.


Переваги лазерної епіляції на обличчі та шиї


1.Гладенька шкіра без зайвих зусиль. Лазерна епіляція надовго забезпечує вам гладеньку шкіру обличчя та шиї, тому сміло забувайте про щотижневе та болісне видалення пушку на обличчі та шиї.


2. Висока ефективність.  Цей метод ефективно бореться з різними типами волосся та на різних типах шкіри. Незалежно від вашого типу, лазерна епіляція зможе досягти чудових результатів.


3.Мінімізація болю та травматизації чутливої шкіри обличчя. Сучасні технології лазерної епіляції дозволяють мінімізувати відчуття болю, забезпечуючи комфортну процедуру для клієнтів.


Як відбувається дія лазера на шкіру обличчя та шиї


Основа лазерної епіляції - це використання спеціалізованого лазерного променя, який проникає безпосередньо у волосяний фолікул та розрушує його. Цей процес позбавляє вас від волосся та запобігає його подальшому швидкому росту.


Рекомендації для підготовки до лазерної епіляції обличчя та шиї


- Уникайте сонця.  За два тижні до процедури лазерної епіляції обмежте своє перебування під дією прямих сонячних променів і обов’язково користуйтесь кремами, які мають у своєму складі spf захист.


-Не робіть інших маніпуляцій з видалення волосся. Не користуйтеся засобами видалення волосся, які витягують волосся з коренем, протягом двох тижнів до проведення  процедури лазерної епіляції.


Звертайтеся тільки до сертифікованих спеціалістів з відповідною освітою та клінік чи салонів, які мають позитивні відгуки та досвід використання лазерів для епіляції.


Підсумуємо


Лазерна епіляція на обличчі та шиї - це не лише спосіб видалення волосся, але й можливість насолоджуватися гладкою шкірою без постійних турбот та комплексів. Обирайте безболісний та ефективний метод для позбавлення небажаного волосся на обличчі та шиї задля чудового вигляду!


Отримати консультацію чи записатись на процедуру ( вставити посилання на відповідну сторінку на сайті)

Якір 1
Якір 2
bottom of page