top of page

Лазерна епіляція на животі та спині

Процедура лазерної  епіляції стала справжньою знахідкою для безболісного видалення небажаного видалення волосся. Сьогодні ми розглянемо чому у деяких жінок спостерігається надмірний ріст волосся на животі та спині, а також як процедура лазерної епіляції вирішує цю проблему.


Чому росте волосся на животі та спині у жінок?


Ріст волосся на животі та спині у жінок може бути зумовлений різними фізіологічними та гормональными факторами. Нижче розглянемо декілька основних причин.


1.Генетичні фактори. Якщо члени родини мають виражений ріст волосся на животі та спині, то велика ймовірність, то ви успадкуєте цю особливість.


2.Гормональні зміни. Зміни в рівні гормонів, таких як андрогени (чоловічі гормони, які також присутні у жінок, але в менших кількостях), можуть призвести до збільшення волосся на тілі. 


3.Полікістоз яєчників. Це гормональний розлад, при якому жіночі яєчники виробляють занадто багато чоловічих гормонів. Один з симптомів може бути збільшення волосся на обличчі, животі та інших частинах тіла.


4.Етнічні особливості. У деяких етнічних груп (зокрема у східних народностей) ріст волосся на животі та спині може бути більш вираженим, і це визначається генетично.


5.Природні фізіологічні зміни: Рівень волосся на тілі може змінюватися з віком та під впливом різних фаз життєвого циклу жінки.


Зверніть увагу! Ставити відповідні медичні діагнози мають тільки лікарі після повного продення обстеження.


Ефективність лазерної епіляції для видалення волосся на животі на спині у жінок


1.Лазерна епіляція дозволяє позбутися від небажаного волосся на животі, що дарує вам гладеньку і чисту шкіру. 


2.Зручність та економія часу. Після проведення курсу лазерної епіляції на животі та спині, ви можете забутися про необхідність регулярного видалення волосся. Це заощадить ваш і подарує спокій.


3.Мінімізація подразнень. Лазерна епіляція живота та спини може допомогти уникнути подразнень шкіри, які зазвичай виникають при використанні традиційних методів видалення волосся, таких як гоління або воскові процедури.


4.Довготривалий ефект. Після завершення повного курсу лазерної епіляції спини та живота ви надовго набудете про небажане волосся у цих зонах.


5.Відсутність врослих волосків. Лазерна епіляція спини та живота допомагає уникнути проблеми врослих волосків, яка часто виникає після гоління чи використання інших методів епіляції.


Важливо відзначити, що перед тим як робити лазерну епіляцію, рекомендується звернутися до наших кваліфікованих та сертифікованих спеціалістів  для консультації та визначення підходящого для вашого типу волосся лазера та тривалості процедури. Дізнатись вартість проведення лазерної епіляції живота та спини

Якір 1
Якір 2
bottom of page