top of page

Лазерна епіляція інтимних місць у чоловіків

Сучасний чоловік завжди прагне виглядати доглянутим та відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації. Надмірне волосся в інтимних зонах у чоловіків постійно викликає дискомфорт, який, за їх словами, зазвичай має такі проявлення:


  • Підвищене потовиділення та накопичення неприємного запаху. 

  • Подразнення і свербіж, особливо під час занять спортом або в спекотну погоду. 

  • Вросле волосся після традиційного гоління бритвами.

  • Естетичний дискомфорт

Одним із найефективніших способів позбутись зайвого волосся в інтимних місцях - є лазерна епіляція. Цей метод стає все більш популярнішим серед чоловіків, оскільки він надає тривалу гладкість шкіри без дискомфорту та подразнень. А наші сертифіковані спеціалісти потурбуються про високу якість процедури та цілковиту приватність.


Як проходить процедура лазерної епіляції інтимних місць у чоловіків?

1. Консультація з нашим спеціалістом та детальний аналіз типу шкіри та волосся

Перш ніж розпочати процедуру лазерної епіляції інтимних місця, наш фахівець проводить з вами первинну консультацію, де визначає тип шкіри та волосся. Це дозволяє підібрати та налаштувати лазер під конкретні потреби шкіри і гарантує безпечність та ефективність процедури.


2. Підготовка шкіри до процедури лазерної епіляції 

Перед початком процедури, ви повинні дотримуватися рекомендацій з перед процедурного догляду за шкірою делікатних місць, які надав вам наш спеціаліст. Це допомагає зменшити ризик подразнень.


3. Під час процедури будуть використовуватись спеціальні гелі та креми


Фахівець наносить гель або спеціальний крем на інтимну зону. Це полегшує ковзання лазера та захищає шкіру від впливу його променів.


4. Параметри роботи лазера підібрано відповідно до вашого типу шкіри


Фахівець налаштовує параметри лазера з урахуванням типу вашої шкіри та волосся. Це важливо для досягнення максимальної ефективності.

5. Взаємодія лазера та волосяні фолікули

Початок процедури лазерної епіляції. Лазер проникає у волосяні фолікули, призупиняючи їхній ріст. Сучасні системи використовують охолоджуючі технології, які зменшують дискомфорт під час проведення процедури.6. Завершення та догляд


Після закінчення процедури, фахівець наносить засіб для заспокоєння шкіри та рекомендує подальший догляд. Важливо уникати сонячних променів та використовувати засоби з SPF. Кількість необхідних процедур фахівець визначає під час первинної консультації з вами.


Що дає процедура лазерної епіляції інтимних місць для чоловіків?

Обираючи лазерну епіляцію інтимних місць, чоловіки позбуваються дискомфорту у делікатних місцях та отримують тривалу гладкість шкіри та відчуття впевненості у “відповідні моменти”. Ви забудете про регулярне гоління та відчуйте переваги новітньої технології догляду в нашому салоні з дотриманням цілковитої конфіденційності.


Записатись на консультацію та процедури лазерної епіляції інтимних місць.

Якір 1
Якір 2
bottom of page