top of page

Лазерна епіляція на ногах у чоловіків

Для чого чоловіки голять ноги?


Важливо пам'ятати, що це питання індивідуальне для кожного чоловіка, але основні причини, з яких чоловіки вдаються до видалення волосся на ногах можуть бути:


  • Естетичні вподобання. Деякі чоловіки віддають перевагу гладким ногам з естетичних міркувань. Їм просто подобається вигляд гладких ніг.

  • Заняття спортом та фітнесом. В спорті, зокрема в плаванні чи велоспорті, гладкі ноги можуть зменшити опір повітря та покращити аеродинаміку.

  • Гігієнічні міркування. Для деяких чоловіків гладкі ноги можуть бути способом підтримання гігієни, особливо в спекотний період чи під час занять спортом.


Лазерна епіляція є одним з найбільш ефективних методів видалення непотрібного волосся на ногах у чоловіків. Цей популярний забезпечує тривалу гладкість шкіри, при цьому, не викликаючи дискомфорту та подразнень. Наші кваліфіковані фахівці гарантують високу якість процедури та цілковити безпечність.Який результат лазерної епіляції ніг?


Курс лазерної епіляції ніг забезпечує повне видалення волосся. Для досягнення оптимальних результатів чоловікам зазвичай потрібно пройти серію з 8-10 процедур ( але кількість процедур визначається на першій консультації з нашим спеціалістом та залежить від вашого типу шкіри та волосся). Для підтримання ефекту, то через кожен рік - півтора рекомендується проводити профілактичний сеанс.


Перший результат лазерної епіляції стає помітним вже після першої процедури, коли до 30% волосся випадає протягом двох тижнів. Після цього сплячі фолікули прокидаються, і нове волосся починає рости, але його можна ефективно видалити на наступних сеансах. Такий поетапний підхід дозволяє поступово видалити всі фолікули і досягти повної гладкості шкіри.


Етапи процедури лазерної епіляції ніг


1. Консультація з фахівцем нашого салону


Перед початком курсу лазерної епіляції на ногах важливо пройти консультацію з сертифікованим фахівцем. На першій консультації спеціаліст визначає ваш тип шкіри та волосся, розповідає про сам процес епіляції лазерної епіляції на ногах та розраховує необхідну кількість процедур.


2. Ви готуєте шкіру до процедури


Перед процедурою лазерної епіляції на ногах важливо правильно підготувати шкіру. Наш фахівець надасть вам усі потрібні рекомендації, але, як правило, важливо уникати сонця та використовувати крем із захистом від ультрафіолетових променів.


3. Сам проведення процедури лазерної епіляції на ногах


Під час процедури фахівець обробляє лазером потрібні ділянки шкіри на ногах. Сучасне обладнання забезпечують точний вплив лазера, зменшуючи ризик ушкодження навколишніх тканин.


4. Догляд після процедури


Фахівець надасть вам рекомендації з догляду за шкірою після процедури. Зазвичай важливо уникати сонця протягом кількох днів та використовувати засоби для заспокоєння шкіри.


Забудь про щоденне гоління та подразнення шкіри на ногах! Оберіть процедуру лазерної епіляції у нашому салоні та отримайте бездоганну якість послуги та тривалий результат. Записатись на консультацію

Якір 1
Якір 2
bottom of page