top of page

Лазерна епіляція на спині та животі для чоловіків

Чому росте волосся на животі та спині?


Рівень волосяного покриву у чоловіків може варіюватися залежно від гормонального впливу. Чоловічі волосяні фолікули в деяких областях тіла, зокрема, це зона спини та живота, більше чутливі до дії андрогенів (чоловічих гормонів), таких як тестостерон, який призводить до більш активного росту волосся в певних зонах. Також причиною надмірного росту волосся на тілі можуть бути як генетичні, так і етнічні особливості. Зайве волосся на тілі завдає чоловіком дискомфорту, особливу у спекотні місяці. Саме задля того, щоб позбутись небажаного волосся на животі та спині варто розглянути безболісну  процедуру лазерної епіляції.


Переваги проведення лазерної епіляції на животі та спині для чоловіків


1. Тривала відсутність волосся у проблемних зонах на тілі


Лазерна епіляція впливає на волосяні фолікули, зупиняючи їхній ріст, відповідно, забезпечуючи тривалу гладкість шкіри.


2. Мінімальний дискомфорт та відсутність подразнень після процедури лазерної епіляції на спині та животі


Сучасні лазерні системи, які використовуються у нашому салоні оснащені спеціальними системами охолодження, які зменшують відчуття дискомфорту під час процедури. Це робить лазерну епіляцію на животі та спині комфортною та майже не відчутною. Лазерна епіляція усуває проблему подразнення шкіри та виростання волосків


3. Лазерна епіляція ефективна для різних типів шкіри та волосся


Лазерна епіляція є ефективною як для темної, так і для світлої шкіри, а також для різних типів волосся. Це дозволяє чоловікам досягти відмінного результату без травмування шкіри.Як підготуватися до процедури лазерної епіляції на животі та спині?


Перед процедурою обов’язково проконсультуйтесь з сертифікованим спеціалістом нашого салону


Перш ніж розпочати курс лазерної епіляції, важливо проконсультуватися з сертифікованим фахівцем. Він визначить ваш тип шкіри та волосся, розповість про процес епіляції та призначить потрібну кількість процедур. Також спеціаліст детально розкаже як підготуватись до початку сеансів лазерної епіляції


Дотримуйтесь рекомендацій фахівця


Слідуйте порадам свого фахівця щодо частоти та кількості процедур для досягнення оптимального результату. Після епіляції використовуйте засоби для догляду за шкірою, які рекомендує спеціаліст.


Узагальнимо про процедуру лазерної епіляції на спині та животі

Лазерна епіляція на животі та спині для чоловіків — це не тільки шлях до ідеальної гладкості шкіри, але і можливість забути про дискомфорт, подразнення та свербіж шкіри. Обирайте комфорт та ефективність - обирайте лазерну епіляцію в нашому салоні (ставимо посилання на сторінку контактів). 

Якір 1
Якір 2
bottom of page