top of page

Масажі для обличчя: класичний, пластичний, лімфодренажний, букальний

Зберегти молодість і природне сяяння шкіри обличчя – завдання, над яким працює багато людей. Одним із ефективних методів, який допомагає підтримувати тонус шкіри та запобігає виникненню зморшок, є масаж обличчя. У нашому салони ми пропонуємо нашим клієнтам чотири різновиди масажу обличчя: класичний, пластичний, лімфодренажний та букальний.


Класичний масаж обличчя


Класичний масаж обличчя – це традиційна техніка, яка включає в себе різні прийоми. Масажист використовує легкі рухи, щоб розслабити м'язи та покращити кровообіг. Цей вид масажу сприяє виведенню токсинів, підвищує тонус шкіри та поліпшує загальний стан обличчя. Класичний масаж обличчя рекомендується для всіх типів шкіри і вікових категорій.


 Записатись на процедуру класичного масажу обличчя ( вставляємо посилання на форму контактів)


Пластичний масаж обличчя

Пластичний масаж обличчя – це метод, в якому робиться акцент на роботі з глибокими шарами м'язів та фасцій обличчя. Масажист використовує різні техніки, щоб поліпшити контур обличчя, зменшити набряки та зміцнити м'язи. Цей вид масажу часто вибирають ті, хто шукає варіанти моделювання та покращення овалу обличчя.


 Записатись на процедуру пластичного масажу обличчя ( вставляємо посилання на форму контактів)


Лімфодренажний масаж обличчя

Лімфодренажний масаж обличчя спрямований на поліпшення лімфатичного току, виведення надлишків рідини та токсинів. Цей вид масажу допомагає зменшити набряки, покращити контур обличчя та надає здорового сяйва шкірі. Його рекомендується для тих, хто стикається з проблемами утворення набряків або з ефектом “втомленої шкіри”.


 Записатись на процедуру лімфодренажного масажу обличчя ( вставляємо посилання на форму контактів)


Букальний масаж обличчя


Букальний масаж, або масаж букальної зони обличчя, спрямований на роботу із скульптурованим масажем для стимуляції м'язів обличчя та шиї. Цей метод допомагає покращити контур обличчя, зменшити зморшки навколо рота та на підборідді. Це ефективне рішення для тих, хто хоче підтягнуте обличчя без хірургічного втручання.


 Записатись на процедуру букального масажу обличчя ( вставляємо посилання на форму контактів)


Переваги  масажу обличчя


Зміцнення м'язів обличчя


Регулярний масаж обличчя ( класичний, пластичний лімфодренажний, букальний) зміцнює м'язи, поліпшуючи їх тонус і формує контур обличчя.


Покращення кровообігу


Масаж обличчя сприяє покращенню кровообігу, що веде до здорової та сяючої шкіри.


Зменшення зморшок


Регулярні процедури масажу обличчя допомагають зменшити глибину зморшок та відновити еластичність шкіри обличчя.


Стимуляція лімфатичного току

Лімфодренажні техніки сприяють виведенню токсинів та надлишків рідини, зменшуючи набряки обличчя.


Підсумуємо про масажі для обличчя


Масаж обличчя - це ефективний і приємний спосіб підтримувати здоров'я та молодість шкіри обличчя. Вибір конкретного виду масажу залежить від ваших потреб та прагнень. Незалежно від обраного методу, регулярні сеанси масажу дають вам помітні результати. Зверніться до наших кваліфікованих масажистів, щоб розробити індивідуальний план та вибрати техніку масажу і насолоджуватись усіма перевагами цієї приємної процедури для вашого обличчя. 


Записатись на масаж обличчя ( вставляємо посилання на сторінку контактів або форми запису)


Якір 1
Якір 2
bottom of page