top of page

Процедура пірсингу мочки вуха, носа та хряща


Пірсинг – це не лише мода, але і засіб вираження індивідуальності та стилю. Якщо ви розглядаєте безпечну процедуру пірсингу мочки вуха, носа чи хряща, то зверніться до спеціалістів нашого салону. Далі поговоримо про процедури проведення пірсингу носа, вуха та хряща.


Процедура проведення пірсингу мочки вуха


Процедура пірсингу мочки вуха виконується за допомогою спеціального пістолета або тонкої голки. Перед початком процедури пірсингу фахівець обробляє область пірсингу дезінфікуючим розчином, робить місцеву анастезію, а потім, залежно від вибору клієнта, на безпечній зоні мочки вуха здійснює маніпуляцію.


Догляд після процедури пірсингу мочки вуха


Після процедури важливо дотримуватися правил догляду, які вам надає спеціаліст. До основних правил догляду належать такі: регулярне миття місця проколу водою та м'яким милом, а також обробка його антисептиком. Навіть елементарні правила післяпроцедурного догляду допомагають уникнути запалень та прискорюють процес загоєння ранки.


Дізнатись вартість процедури пірсингу мочки вуха та записатись на консультацію ( вставляє посилання або на розділ ціни або на розділ контакти).


Процедура проведення пірсингу носа


Процедура пірсингу носа може виконуватися як за допомогою голки, так і пістолета з дотриманням усіх гігієнічних та стерильних вимог. Важливо враховувати, що пірсинг носа може бути трошки більш болісним порівняно з, наприклад, пірсингом мочки вуха.

Догляд після процедури пірсингу носа

Основна порада - дотримання чистоти. Ретельне миття, обробка місця проколу антисептиками та уникання травматичних дій допоможе пришвидшити загоєння.

Дізнатись вартість процедури пірсингу носа та записатись на консультацію ( вставляє посилання або на розділ ціни або на розділ контакти).


Процедура пірсингу хряща


Пірсинг хряща зазвичай виконується за допомогою голки, оскільки ця область потребує точності. Важливо слідкувати за правильним кутом і глибиною виконання процедури. Процедура виконується з дотриманням усіх вимог гігієни.


Догляд після процедури пірсингу хряща


Після даної процедури важливий догляд. безпосередньо, за самим пірсингом та уникнення травматичних ситуацій. Оберігайте місце пірсингу від ударів і надто сильного тертя ( під час сну або, наприклад під час носіння головних уборів).


Дізнатись вартість процедури пірсингу хряща та записатись на консультацію ( вставляє посилання або на розділ ціни або на розділ контакти).


Узагальнимо про процедури пірсингу мочки вуха, носа та хряща


Процедура пірсингу мочки вуха, носа чи хряща - це крок у світ індивідуальності та самовираження. Важливо обирати професіоналів і дотримуватися правил догляду, щоб отримати найкращий результат і уникнути проблемного заживання. Довірте проведення процедури нашим спеціалістам і отримайте найкращий, який стане унікальним акцентом у вашому стилі та у  вираженні вашої особистості.


Дізнатись вартість процедури пірсингу мочки вуха, носа та хряща на консультацію ( вставляє посилання або на розділ ціни або на розділ контакти).

Якір 1
Якір 2
bottom of page