top of page

Ультразвукова чистка обличчя

Завдяки стрімкому розвитку косметології, ультразвукова чистка обличчя стала невід'ємною частиною процедур догляду за шкірою. Цей метод користується великою популярністю і визнанням у лікарів - косметологів через його ефективність у боротьбі з різними проблемами шкіри. Давайте розглянемо деталі процесу ультразвукової чистки обличчя та його користі для вашої шкіри.


Що таке ультразвукова чистка обличчя?

Ультразвукова чистка обличчя - це процедура, під час якої використовується обладнання з високочастотними звуковими хвилями, які ефективно видаляють забруднення та різних шкідливих речовин з поверхні шкіри. Під впливом ультразвуку відбувається мікромасаж, що стимулює кровообіг, поліпшуючи загальний стан шкіри.


Етапи ультразвукової чистки обличчя

Очищення шкіри

Процедура ультразвукової чистки обличчя розпочинається з обов’язкової  очистки шкіри від макіяжу та забруднень. Це дозволяє ультразвуковій хвилі працювати максимально ефективно, проникаючи глибоко в пори.


Нанесення спеціального гелю


На обличчя наноситься спеціальний гель, що містить активні компоненти для збільшення провідності ультразвукових хвиль та покращення результатів процедури.


Ультразвуковий вплив на шкіру

Косметолог використовує апарат, що генерує ультразвукові хвилі, для роботи над проблемними зонами. Під час ультразвукової чистки обличчя спеціаліст працює над видаленням чорних точок, над зменшенням пор, а також, завдяки процедурі відбувається стимулювання синтезу колагену для підтягування шкіри.


Завершення процедури

Після завершення ультразвукової чистки, на шкіру обличчя наноситься заспокійливий або зволожуючий крем задля підтримки отриманих результатів.


Переваги ультразвукової чистки обличчя


Глибоке очищення шкіри

Ультразвукові хвилі проникають в глибокі шари шкіри, ефективно видаляючи забруднення та секрети сальних залоз.


Стимулювання кровообігу шкіри обличчя


Процедура ультразвукової чистки обличчя сприяє покращенню кровообігу, що допомагає живленню тканин і відновленню клітин.


Підтягування та пружність шкіри

Ультразвукова чистка обличчя сприяє утворенню колагену, що допомагає підтягнути шкіру та зменшити зморшки.


Мінімальний ризик травматизації шкіри обличчя

Завдяки безконтактній природі процедури, ультразвукова чистка обличчя майже не має ризику подразнення чи ушкодження шкіри.


Як часто слід робити ультразвукову чистку обличчя?

Рекомендується проводити ультразвукову чистку обличчя один або два разиі на місяць для досягнення максимальних результатів. Проте, косметолог може порекомендувати іншу частоту в залежності від індивідуальних потреб вашої шкіри.


Підсумуємо про ультразвукову чистку обличчя

Ультразвукова чистка обличчя - це інноваційна процедура, яка очищає та освіжає вашу шкіру. Записатися на ультразвукову чистку обличчя в наш салон ви можете зручним для вас способом ( посилання на сторінку контактів). Відчуєте всю красу і переваги процедури ультразвукової чистки обличчя. Отримайте здорову, сяючу шкіру за декілька сеансів.


Якір 1
Якір 2
bottom of page